Gegraveerde artikelen zijn uitgesloten van ruilen en annuleren, omdat het om individueel gemaakte producten gaat.
Bij het graveren kunnen er afwijkingen zijn in afbeelding, positionering, letterkleur en lettergrootte.
Wil je meer weten over je gravure? Kijk dan hier: https://gusti-leer.nl/pages/gravure
Let op: In totaal kun je 30 tekens gebruiken, max. 15 per regel. De exacte kleur van de gravure kan afhankelijk van het product en leer licht variëren. De witte tekst in de gravurevoorvertoning dient uitsluitend voor betere zichtbaarheid en als contrast, zodat je je beter kunt voorstellen hoe je gravure eruit zal zien. Als je in de voorvertoning alleen een patch ziet, wordt de tekst van je keuze op een leren patch gegraveerd die aan de binnenkant van de tas wordt genaaid. Zie je in de voorvertoning het product, dan bevindt de gravure zich precies op de plek die de afbeelding aangeeft.

August
leren portemonnee met RFID-bescherming beurs bruin leer
Voeg je persoonlijke gravure toe (+ 2,49€)
0 from 30
August is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.

Beschrijving
Beschrijving
De klassieker onder de geldbeurzen - "August RFID"
Zeg hallo tegen je nieuwe leren favoriet "August RFID" in bruin! Deze prachtige geldbeurs zorgt ervoor dat je altijd stijlvol je belangrijkste spullen bij je hebt. Daarnaast is hij zo compact dat je alleen meeneemt wat je echt nodig hebt, of je nu gaat genieten van het nachtleven met je vrienden, chic gaat eten of een spannend afspraakje hebt.
Functioneel en compact - Portemonnee "August RFID"
"August RFID" biedt je niet alleen gebruiksgemak, maar ook genoeg opbergruimte. Zo kun je minstens zes kaarten kwijt. Daarnaast heeft "August" een transparant vakje voor je ID of ov-kaart. Het kleingeldvak is verdeeld in twee delen en ook je briefgeld past er perfect in. "August" wordt veilig afgesloten met een rits en een drukknoop, zodat je altijd alles bij je hebt wat je nodig hebt. Echt een zorgenvrij maatje!
Eigenschappen
Eigenschappen
-
Afmetingen (B x H x D)
-
Gewicht
-
Kaartvakken
Leer & Certificaten
Leer & Certificaten
-
Leer
-
Land van productie


Passend bij jouw Gusti product August



Waarom zijn onze prijzen zo aantrekkelijk?
Hoogwaardig leer hoeft niet duur te zijn! Onze prijzen zijn transparant, constant en bewust berekend – zonder verborgen kosten. Dankzij eigen productie, duurzame verpakking en een doordacht logistiek systeem kunnen wij onze leerproducten tegen een onverslaanbare prijs aanbieden. Zo krijg JIJ de beste kwaliteit, zonder compromissen te sluiten. Ons doel? Dat jouw nieuwe leerproduct niet alleen betaalbaar is, maar ook jouw dagelijkse metgezel wordt!
Overtuig jezelf en ontdek onze leerfavorieten nu!